A Hungaroring is segíti a tavalyi év legeredményesebb magyar motorosát

Támogatási szerződést kötött a Hungaroring Sport Zrt. Gyutai Adriánnal, a gyorsaságimotoros országos bajnokság Superstock 600-as kategóriájának tavalyi győztesével, aki a mogyoródi versenypálya motoros akadémiájának arca és oktatója is lett.

A 23 éves paksi versenyzőt 2013-ban a legeredményesebb magyar gyorsaságimotorosnak választották, miután bajnoki címe mellett az Alpok-Adria és az IMRC nemzetközi sorozatokban egyaránt ezüstérmes lett, a spanyolországi Európa-bajnokságon pedig egyedüli magyar indulóként a pontszerző 14. helyen zárt.     “Adrián eddigi eredményei, illetve a sportághoz való hozzáállása meggyőzött minket arról, hogy érdemes a támogatásunkra” – idézte a versenyző menedzsmentjének csütörtöki közleménye Gazsi Júliát, a Hungaroring Sport Zrt. vezérigazgató-helyettesét. Gyutai versenyzői kurzusokon fogja tanítani az érdeklődőket a motoros akadémián – tette hozzá.     Kiemelte, tavaly a gyorsaságimotor-sport visszatért a Hungaroringre, s valószínű, hogy idén augusztusban szintén nemzetközi versenyt rendeznek Mogyoródon.     “Szeretnénk, ha az idén Adrián legalább olyan eredményes szezont zárna, mint tavaly, ezért edzés- és tesztelési lehetőséget biztosítunk a számára, illetve minden olyan segítséget megadunk neki, ami hozzásegítheti őt a minél jobb hazai és nemzetközi szerepléshez” – mondta Gazsi Júlia.     “Fantasztikus érzés, hogy pont az a pálya támogat, amelyen életem első versenyét futottam évekkel ezelőtt” – mondta Gyutai Adrián. Kijelentette, minden segítséget szeretne majd megadni a motoros akadémiára látogatóknak ahhoz, hogy kellő tudást szerezzenek és balesetmentesen közlekedhessenek az utakon.