Lejtett a hazai pálya Greinbachban

Elmúlt hétvégén cseh-, osztrák-, magyar- és zóna bajnoki fordulót rendeztek Greinbach-ban, ahol a közel 130 induló között volt Luigi is.
Sajnos a hétvégére rányomta bélyegét a pálya tulajdonos fiának indulása, ugyanis számára mindent lehetett, a rendezők minden
 szabálytalanságát elnézték, és szó szerint betolták a döntőbe, ahol segítettek neki nyerni is.
– Mindezek mellett is jó versenyt zártunk – kezdi beszámolóját Luigi -, a legjobb helyezést, amit lehetett elértük, másodikok lettünk a srác mögött.
Az autó jól működött, kimaradtunk a nagy ütközésekből is, ami azért fontos, mert most hétvégén már Barcelonában, a Rallycross Eb futamán indulunk.

Luigi következő versenye tehát Spanyolországban lesz, ahol az FIA Rallycross Európa-bajnokság Super1600-as kategóriájában áll ismét rajthoz a magyar pilóta.