Díjátadó Tirolban, Bajnokok Tornája Csehországban

Hétvégén Tirolban tartották az Ausztriai Nyílt Rallycross Bajnokság díjátadó gáláját. A Super1600-as kategóriát idén nem osztrák pilóta nyerte,

hanem a 2014-ben cseh és magyar bajnoki címet is begyűjtő magyar rallycross versenyző, Luigi.
– Nagyon színvonalas gálaest volt a díjkiosztón –  meséli Luigi -, ami után egész hétvégén élveztük a tiroli vendégszeretetet,

és megpróbáltuk kipihenni a hosszú szezon fáradalmait.
Bár a versenyszezonnak vége van, a legjobb pilótáknak még van megmérettetésük, ugyanis most hétvégén a csehországi

Sosnovában Bajnokok Tornáját rendeznek, ahová meghívást kapott természetesen Luigi is, aki egyedüli magyar versenyzőként indul a rendezvényen.

A versenyen rajthoz állnak különböző sorozatok és kategóriáik győztesei, dobogósai, és megpróbálják elhódítani a bajnokok bajnoka címet.