Csay és Petrovics aranyérmes Caliban!

Két arany- és két ezüstérmet nyertek versenyzőink  a cali Világjátékok maratoni versenyeinek első napján. Csay Renáta és Petrovics Máté is a legjobb lett a kajakosok mezőnyében, míg a kenus Kiss Tamás, valamint a női kajakosoknál Kiszli Vanda a második helyen zárt.

Négy magyar versenyző, négy érem! Igazán eredményesen mutatkozott be a magyar maraton szakág a cali Világjátékokon, amelyen magyar idő szerint csütörtök éjjel az egyéni versenyeket rendezték meg.

A hölgyek viadalán Csay Renáta fölényesen, több mint fél perccel volt gyorsabb a második helyezett Kiszli Vandánál, és a férfiaknál Petrovics Máté is könnyedén győzte le portugál riválisát, míg kenuban magabiztos versenyzéssel a C-1 1000 méteren az idei Universiadén győztes, olimpiai bronzérmes Kiss Tamás a második helyet szerezte meg.