2016 Misano Szombat

Az olaszországi Misanoban gyönyörű napsütéses időben kezdődött a hétvége. Norbi a Tankpool24 új versenykamionjával gurulhatott a pályára.

Az időmérőn az 5. legjobb időt autózta Norbi, de sajnos a túl erős kipufogó füst miatt elvették tőle az eredményeket.

Az első futamon így a 15. helyről indult Norbi és sikerült felküzdenie magát a 9. helyre és Gerd Körber büntetése miatt a 8. helyen végzett a Tankpool24 Racing magyar pilótája.

A második futamon a pole-ból indulhatott és hatalmas csatában az értékes 4. helyet szerezte meg. Ezzel nagyon közel került egy álomhoz, egy dobogós helyezéshez.

„A legfontosabb dolog, hogy elkészült az új versenyautó és el tudtuk kezdeni ezt az új időszámítást. Ahogy várható volt az autó jól működik, tehát a kormányzás és a futómű szuper, érzésre jól mozog az versenykamion. Amiben továbbra is fejlődnünk kell az a motor.  Fontos tapasztalatokat gyűjtöttünk és ezeket felhasználva dolgozunk tovább a holnapi napon.” – mondta Norbi.

Vasárnap újabb időmérő edzéssel, és két versennyel folytatódik a versenyhétvége és bízunk az újabb jó eredményekben.